• Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
  • Výzkumná centra

• Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

Kavalíři z VUT porazili HC Masaryk University

První hokejový souboj týmu VUT Cavaliers Brno proti domácí HC Masaryk University přinesl ve středu 25. září 2019 napínavý souboj. Přestože v první třetině vedl domácí tým, postupně se hráči VUT Cavaliers Brno začali více prosazovat a na konci třetí třetiny srovnali na 2:2. V prodloužení se hrálo tři na tři, i přes gólové šance na obou stranách nakonec na samostatné nájezdy zvítězil 1:0 tým spojený s brněnskou technikou. Po nájezdech si tedy VUT Cavaliers Brno mohou užít finální výsledek prvního derby 3:2 ve svůj prospěch. Zápas hostila HC Masaryk University na zimním stadionu dětí a mládeže v Brně za Lužánkami (Sportovní 26a) a zájem o vstupenky byl velký. I po naplnění kapacity haly zůstala řada diváků venku. Šlo o první zápas s novým jménem hokejového týmu „kavalírů“ a rovněž v nové sezóně Univerzitní ligy ledního hokeje. Více informací o týmu najdete například zde. První domácí zápas Kavalírů se uskuteční na zimním stadionu v Kuřimi, a to v sobotu 19. října 2019 proti HC UP Olomouc.

Vítězný tým VUT Cavaliers Brno | Autor: Valerie Tomašíková

Publikováno: 26.09.2019 09:00