• Centrum sportovních aktivit VUT v Brně
  • Výzkumná centra

• Pravděpodobně máte vypnutý JavaScript. Některé funkce portálu nebudou funkční.

Sportovcům z VUT se v Berlíně dařilo

Studenti Vysokého učení technického v Brně excelovali v rámci mezinárodního turnaje Euroijada v Berlíně, který se konal 14. až 18. listopadu 2019. Studenti VUT získali zlato ve volejbale mužů, dále také v plavání mužů (Dominik Špaček, FSI) a žen (Hana Kopřívová, FCH)zlato putuje do Brna i za ženský stolní tenis (Michaela Viktorínová, FEKT) a ženám se dařilo také v atletickém běhu na 400 metrů (Zuzana Ábelová, FP) i 800 metrů (Gabriela Kolegarová, FP), za což si odnáší studentky VUT rovněž zlatou medaili. V soutěži basketbal žen jsme získali 3. místo, nicméně jde o první medaili v historii ženského basketbalu na VUT. Třetí příčku obsadili i volejbalistky z brněnské techniky. Všem úspěšným sportovním reprezentantům gratulujeme!

Zlatí volejbalisti z VUT | Autor: CESA VUT

Publikováno: 18.11.2019 10:00